Listopad 29, 2016

IDEA BLOGOWIGILII

background_blogowigilia

Podczas naszej piątej, jubileuszowej Blogowigilii postanowiłyśmy zabrać Was do źródeł. Cofamy się w czasie, wracamy do korzeni, do pierwszych blogowigilijnych spotkań, które tworzyliśmy razem. Otrzepiemy się trochę z ozdób, świecidełek i gwiezdnego pyłu. Przypomnimy sobie jak piękne są święta w gronie przyjaciół, jaki jest sens blogowigilijnych spotkań, rozmów, wspólnego tworzenia i dzielenia się. W tym roku Blogowigilię chcemy przygotować razem z Wami.

Przywracamy ideę wspólnego świątecznego stołu. Wspólnej radości w przygotowaniu i dzieleniu. Niech każdy z Was przyniesie coś, czym chciałby poczęstować innych: może to być świąteczna sałatka, ryba, pasztet, barszcz, pierogi, makowiec, wigilijny kompot, własnoręcznie pieczony chleb czy ulubiony trunek. Niech nasz świąteczny stół stanie się miejscem pełnej smaku radości i przyjaźni. A jeśli ktoś z Was nie potrafi gotować – skrzyknijcie się w kilka osób – jedni dostarczą składniki, inni upieką/ugotują – nie od dziś wiadomo, że to jeden z lepszych pomysłów na integrację.


Tradycyjnie, wraz z blogowigilijnymi Partnerami, przygotowałyśmy dla Was szereg atrakcji, o których lada chwila Wam opowiemy.

To co, chyba najwyższy czas zacząć nie tylko duchowe przygotowania do tegorocznej Blogowigilii? 🙂 Wierzymy, że to nasze wspólne, świąteczne spotkanie będzie magiczne 🙂