Plan Blogowigilii

Kochani Blogowigiliści!

z największą radością kończymy odliczanie do największego w Polsce, jedynego takiego na świecie, świątecznego spotkania twórców internetowych – Blogowigilii 2016! Spotykamy się już jutro, 10 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w Reducie Banku Polskiego, w Warszawie przy ul Bielańskiej 10.

Żebyśmy zatem mogli oddać się już tylko serdecznym rozmowom, tańcom, szaleństwom wszelakim, podsyłamy garść informacji na temat tego, co co Was czeka na miejscu. Bardzo prosimy, żebyście doczytali ten newsletter do końca.

 

#BLOGOWIGILIJNA IDEA

Jak już z pewnością zauważyliście, postanowiłyśmy trochę zmienić podejście do naszego świętowania i mocniej skupić się na wspólnym tworzeniu Blogowigilii, byciu razem, rozmowach, dzieleniu się tym co mamy. Po pierwsze, bo poczułyśmy, że tego właśnie wszyscy potrzebujemy, po drugie ponieważ wyciągnęłyśmy wnioski z zeszłorocznych, blogowigilijnych ankiet. Wasze uwagi, życzenia i sugestie są dla nas bardzo ważne. Po trzecie, zmiany są dobre i zdrowe, szczególnie zmiany na lepsze 🙂

Postanowiłyśmy zabrać Was do blogowigijnych źródeł. Cofamy się w czasie, wracamy do korzeni, do pierwszych blogowigilijnych spotkań, które tworzyliśmy razem. Otrzepiemy się trochę z ozdób, świecidełek i gwiezdnego pyłu.

Przypomnimy sobie jak piękne są święta w gronie przyjaciół, jaki jest sens blogowigilijnych spotkań, rozmów, wspólnego tworzenia i dzielenia się.

W tym roku stawiamy na wspólny blogowigijny stół i świąteczne strefy warsztatowe, sprzyjające integracji, rozmowom.

Blogowigilię przygotowujemy RAZEM.

#BLOGOWIGILIJNY STÓŁ

Przywracamy ideę wspólnego świątecznego stołu. Wspólnej radości w przygotowaniu i dzieleniu. Każdy z nas przyniesie coś, czym chciałby poczęstować innych: może to być świąteczna sałatka, ryba, pasztet, barszcz, pierogi, makowiec, wigilijny kompot, własnoręcznie pieczony chleb czy ulubiony trunek (wyłącznie własnej roboty!). Zabierzcie też ze sobą Wasze ulubione napoje, czy soki. Nasz świąteczny stół ma stać się miejscem smaku, radości i przyjaźni. Dlatego przynieście coś po prostu pysznego. Na miejscu będzie możliwość podgrzania potrawy (jeśli przyniesiecie ją w garnku) lub przełożenia do podgrzewacza. Nie zapomnijcie zabrać naczyń, w których potrawy mają być serwowane. Zdecydowanie sugerujemy jednorazówki.

Listę potraw przynoszonych przez uczestników Blogowigilii znajdziecie tutaj: Lista potraw


#BLOGOWIGILIA WARSZTATOWA Z PARTNERAMI

MILKA: Do przygotowania i zapakowania słodkiej #szlachetnejpaczki zaprosi Was przy swoich czekoladowych stołach Milka. Tam też odbędą się warsztaty pakowania prezentów oraz instagramowy KONKURS!

Wystarczy, zrobić zdjęcie stylizacji zapakowanego przez siebie prezentu i opublikować je na Instagramie. Zdjęcie powinno zawierać opis w postaci hasła: „Odkryj magię oczekiwania na święta” oraz oznaczone hashtagami  #Milka, #SzlachetnaPaczka, #Blogowigilia2016.

Na autorów najciekawszych zdjęć czekają przesłodkie niespodzianki.

Pamiętajcie, by zrobić sobie zdjęcia w Milkowym gif boksie oraz zasmakować w czekoladowej fontannie.

Regulamin konkursu

GWIAZDA BETLEJEMSKA: Mamy wielką przyjemność zapowiedzieć i ponownie (robi się tradycja 🙂 ) zaprosić na warsztaty kwiatowe z Poinsecją, czyli #gwiazdabetlejemska, prowadzone przez naszą gwiazdę Kasię Ogórek z bloga Twoje DIY. Słuchajcie pilnie, a nauczycie się robić świąteczne dekoracje z gwiazdą betlejemską w roli głównej. Start warsztatów o godz. 18:00. Każdy z Was może wziąć udział. Na dodatek czeka KONKURS na wykonanie najładniejszej dekoracji!

POLANIKA zaprasza do odwiedzin w strefie chilloutu. Tam znajdziecie “Świętokrzyską Polanę” i wyjątkowy smak regionalnych nalewek pieczołowicie przygotowanych przez babcie z regionu świętokrzyskiego 🙂 Ośrodek Polanika w Chrustach koło Dębu Bartek ma też dla Was KONKURS. Funduje weekendowy pobyt dla dwóch osób z dwoma zabiegami dziennie dla osoby, która zachwyci ich swoją relacją z blogowigilii opublikowaną na blogu/Youtube. Link z relacją wysyłajcie na adres paulina.pieta@polanika.pl do dnia 20 grudnia

JAVA COFFEE: Dla pobudzenia lub uspokojenia, co kto woli 🙂 #JavaCoffee przygotowała pokaz parzenia jednej kawy trzema różnymi sposobami : KALITA, CHEMEX, AEROPRESS – ta sama kawa – trzy metody – różnice w aromacie i smaku. Warsztaty z parzenia dripów zostaną zakończone KONKURSEM. Trzy osoby przygotowują kawę tą samą metodą Hario V60 – osoba wybrana do oceny wskaże, która kawa smakuje najlepiej. Jej autor wygrywa kawowe niespodzianki. Podczas Blogowigilii będziecie mogli oczywiście degustować kawy od Java Coffee. Dobra herbata też będzie.

CHOINKOMAT.PL przystroił swoimi przepięknymi choinkami całą blogowigilijną przestrzeń Reduty. I zaprasza na KONKURS! Do wygrania vouchery na drzewka choinkowe z dostawą do Waszych domów:) Wystarczy, że podczas Blogowigilii zrobicie zdjęcie z obecnością blogowigilijnych drzewek i opublikujecie na Instagramie z hashtagami #blogowigilia #choinkomat Zwycięzcy będą wybierani podczas imprezy i ogłaszani na scenie.

Dodatkowo na hasło “blogowigilia” macie zniżkę 10% na choinki zamawiane na stronie: choinkomat.pl w dniach 10-17 grudnia.

SOCIALDRUK: Podczas Blogowigilii Wasze instagramowe zdjęcia opatrzone hashtagiem #blogowigilia będzie drukował SocialDruk. Przy swoim stanowisku będzie mieć też ciekawą propozycję dla blogerów – wypytujcie ich o nią na miejscu.

BRAND24: Wspiera nas też Brand24, który będzie monitorować Wasze blogowigilijne aktywności i przygotował konta dla uczestników, którzy nie korzystają jeszcze z Brand24. Wszystkiego na miejscu dowiecie się od Mikołaja z Brand24, który opowie o tym na scenie.

#BAR I ALKOHOLE

W strefie chilloutu czeka na Was doskonale zaopatrzony bar, gdzie będziecie mogli zafundować sobie swojego ulubionego drinka. Weźcie gotówkę.


#BLOGOWIGILIA FOTO, VIDEO, SOCIAL MEDIA

 

Podczas Blogowigilii będziemy robić sesje fotograficzne, a Profesjonalna.tv będzie nagrywać relację filmową.
Uczestnictwo w Blogowigilii jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z uczestników, artystów i gości w materiałach informacyjnych i promocyjnych Organizatorów Blogowigilii.

#BLOGOWIGILIA LOGISTYKA

Spotykamy się jutro o godz. 18.00 w Reducie Banku Polskiego,
w Warszawie przy ul Bielańskiej 10. Żeby sprawdzić dojazd
polecamy: http://warszawa.jakdojade.pl

Do rejestracji przygotujcie dokumenty, które potwierdzą Waszą tożsamość
i wiek. Do Reduty mają wstęp wyłącznie osoby powyżej 18 roku życia i znajdujące się na oficjalnej liście uczestników Blogowigilii.

Na wejściu otrzymacie opaskę Uczestnika Blogowigilii. Opaskę musicie mieć na ręce przez cały czas trwania imprezy. Po wejściu, kierujcie się do szatni, pamiętajcie o zabraniu numerka. My czekamy na Was na parterze Reduty. Rozgośćcie się.

Nasza Blogowigilia będzie się odbywała na dwóch poziomach: w sali głównej na parterze oraz w strefie chilloutu na poziomie -1. Szatnia oraz toalety również znajdują się na poziomie -1. Dla nałogowców i przygodowców przygotowaliśmy palarnię na półpiętrze 0+. Traficie po dymie, he he 🙂

#BLOGOWIGILIA MUZYCZNIE I ARTYSTYCZNIE


Tego wieczoru czeka Was m. in. występ Waszych ulubionych blogowych gwiazd! Bądźcie w gotowości przed sceną od 20:30. Przeżyjecie chwile zachwytu i uniesienia. A od 21:00 nauczycie się nawet tańczyć.

Ania Korzeniowska poprowadzi warsztaty zumby! Każdy może spróbować “kocich ruchów” pod okiem pełnej pasji instruktorki.
O godz. 22.00 parkietem zawładnie DJ i jego imprezowa muza.

Wszystkie informacje o Blogowigili znajdziecie na naszej stronie
www.blogowigilia.pl oraz www.facebook.com/blogowigilia.

Czekamy na Wasze relacje z Blogowigilii. Możecie umieścić link
na www.facebook.com/blogowigilia  lub wysłać nam go
mailem: hej@blogowigilia.pl

Przypominamy: oficjalny hashtag wieczoru: #blogowigilia

Hashtagi naszych Partnerów: #milka #gwiazdabetlejemska #choinkomat #javacoffee #socialdruk #polanika


Do zobaczenia już jutro!!! 🙂
Organizatorki Blogowigilii
Ilona&Ania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *